Druga kolejka ligowa. Wyjazd do Kudowy!

W drugiej kolejce sezonu 2015/16 nasi seniorzy wybiorą się na mecz wyjazdowy do Kudowy Zdroju. Włókniarz to spadkowicz z LO. Gospodarze niedzielnego meczu chyba lepiej wyobrażali sobie start sezonu, Włókniarz zaledwie zremisował w Brzeźnicy 2-2 ratując punkt w doliczonym czasie gry. Inter wygrał Walkowerem z Trojanem Lądek Zdrój który nie przyjechał na mecz. Z Włókniarzem rywalizowaliśmy czterokrotnie, bilans meczów lepszy dla graczy z Kudowy. Włókniarz wygrał trzy z czterech meczów, Inter wygrał raz, dodam że był to nasz pierwszy mecz w A-Klasie gry pokonaliśmy Kudowian na własnym obiekcie 3-1. Wyjazd do Kudowy o godzinie 15:30, spotkanie poprowadzi Pan Kędra z Wałbrzycha. Mecz rozpocznie się o godzinie 17:00 na Stadionie w Kudowie-Zdroju.

Pozostałe spotkanie:

KS Polanica - Orlęta Krosnowice (Arbiter: p.Krysa (Kłodzko) godz.17:00)

Śnieżnik Domaszków - Hutnik Szczytna (Arbiter: p.Rakoczy (Kłodzko) godz. 11:00)

Pogoń Duszniki Zdrój - Zamek Gorzanów (Arbiter p.Wolak (Kłodzko) godz. 17:00)

Tęcza Ścinawka Dolna - Łomniczanka Stara Łomnica (Arbiter: p.Klimek (Świdnica) godz. 17:00)

MLKS Radków - Odrodzenie Szalejów Dolny (Arbiter: p. S.Tokarski (Świdnica) godz. 17:00)

Trojan Lądek Zdrój - Kryształ Stronie Śląskie (Arbiter: p. Garbowski (Kłodzko) godz. 17:00)

LKS Bierkowice - CIS Brzeźnica (Arbiter: p.B.Tokarski (Świdnica) godz. 17:00)