Wygrana w pierwszym sparingu

W pierwszym sparingu przed sezonem 2015/16 wygraliśmy z B-klasowym Kłosem Laski-. Mecz rozegrano w tercjach 3 x 30 min. O samym spotkaniu można napisać że było dość ciekawe i goście również na miare swoich możliwości atakowali bramkę Piotrka Gembary. W pierwszej tercji prowadzenie Interowi dał Remek Markiel. Ta część spotkania należała do Interu który atakował lecz piłka w siatce zatrzepotała tylko raz. Po zmianie stron Kłos zaatakował śmielej czego efektem był rzut karny obroniony przez Piotrka. Kilka minut później znów Remek podwyższył wynik na 2-0. W 3 tercji nasza drużyna zdobyła dwie bramki, najpierw Wojtek Gembara strzałem głową pokonał bramkarza przyjezdnych, a później wynik ustalił Remek Markiel kompletując tym samym hat-tricka. Podsumowując mimo iż na spotkaniu zabrakło 4 podstawowych zawodników ( Michała Sztangreta, Kamila Krzysztofczyka, Łukasza Trybulca oraz Wojtka Otfinowskiego) to gra wyglądała całkiem nieźle. Wiadomo że jest to początek okresu przygotowawczego i z każdym kolejnym treningiem czy meczem będzie już tylko lepiej. Na spotkaniu zaprezentowało się kilku nowych graczy jednak o tym napisze dopiero wtedy gdy ich los w naszym klubie będzie znany w 100%. Kolejny sparing w niedziele  2 sierpnia w Bożkowie z miejscowym Huraganem godzina meczu do ustalenia.