Zapowiedź 6 kolejki. Hit w Ożarach!

Wiele osób mówi że nasz jutrzejszy mecz z Kryształem stronie to hik kolejki i faktycznie tak jest. Kryształ jak dotąd zgromadził punkt więcej od Interu i zajmuje w tabeli 4 miejsce. W poprzednim sezonie przegraliśmy u siebie z zespołem ze Stronia 1-4 i zremisowaliśmy wyjazdowe spotkanie 1-1. Po wygranej z Gorzanowem w naszej ekipie panuje dobra atmosfera i z pewnością na jutrzejszy mecz wyjdziemy bardziej zmotywowani. Przypomnieć trzeba że w zespole ze Stronia doszło do zmiany trenera Wojtka Hatalskiego zastąpił były szkoleniowiec Nysy Kłodzko Edward Małek. Zapraszam na spotkanie z Kryształem już jutro o godzinie 16:00 na Boisku Sportowym w Ożarach.

Zestawienie par 6 kolejki:

INTER Ożary - KRYSZTAŁ Stronie Śląskie (Arbiter: P.Gertz (Wałbrzych) 16:00 )

ZAMEK Gorzanów - MLKS Radków (Arbiter P.Konstanciuk (Kłodzko) SOBOTA 16:00)

ŚNIEŻNIK Domaszków - KS Polanica Zdrój (Arbiter: P.Komatowski (Kłodzko) 11:00)

TĘCZA Ścinawka Dolna - POGOŃ Duszniki Zdrój (Arbiter: P.Krażewski (Wałbrzych) 16:00)

WŁÓKNIARZ Kudowa Zdrój - ODRODZENIE Szalejów Dolny (Arbiter: P.Szempruch (Kłodzko) 16:00)

LKS Bierkowice - HUTNIK Szczytna (Arbiter: P.Kudryński (Kłodzko) 16:00)

CIS Brzeźnica - ŁOMNICZANKA Stara Łomnica (Arbiter: P.Rempalski (Świdnica) 16:00)