Przed nami 5 kolejka ligowa. Mecz z Zamkiem Gorzanów!

Przed nami 5 ligowa kolejka w Wałbrzyskiej A-Klasie. Inter w tej kolejce podejmie na własnym boisku Zamek Gorzanów. Goście w tym sezonie grają słabo, Zamek zdobył zaledwie jeden punkt w czterech meczach (0-2 LKS Bierkowice, 1-4 Pogoń Duszniki Zdrój, 0-2 Cis Brzeźnica oraz 2-2 KS Polanica Zdrój). Inter z kolei rozegrał trzy spotkania (pamiętamy o wycofaniu się Trojana Lądek Zdrój) i zdobył cztery punkty. Początek sezonu mieliśmy bardzo udany gdyż w Kudowie dość niespodziewanie ekipa trenera Rydzaka wygrała 2-1, potem przyszedł remis z LKS-em Bierkowice 1-1 i porażka z Cisem Brzeźnica 0-1. Z zamkiem na szczeblu A-klasy rywalizowaliśmy 6 razy wygraliśmy 4 mecze oraz po jednym zremisowaliśmy i przegraliśmy, bramki 13-6 na korzyść Interu. Zapowiada się więc emocjonujące spotkania, zapraszam wszystkich na Boisko Sportowe w Ożarach na godzinę 16:00 w niedziele 13.09 na mecz Inter Ożary - Zamek Gorzanów:

Pary 5 kolejki:

INTER Ożary - ZAMEK Gorzanów ( Arbiter: P.Rakoczy (Kłodzko) 16:00)

ORLĘTA Krosnowice - TĘCZA Ścinawka Dolna (Arbiter: P Gertz (Wałbrzych) 11:00)

KS Polanica Zdrój - MLKS Rakdów (Arbiter: P.Lipka (Kłodzko) 16:00)

KRYSZTAŁ Stronie Śląskie - CIS Brzeźnica (Arbiter: P.Kędra (Wałbrzych) 16:00)

ŁOMNICZANKA Stara Łomnica - LKS Bierkowice (Arbiter: P.Wolak (Kłodzko) 16:00)

HUTNIK Szczytna - WŁÓKNIARZ Kudowa Zdrój (Arbiter: P.Krysa (Kłodzko) 16:00)

POGOŃ Duszniki Zdrój - ŚNIEŻNIK Domaszków (Arbiter: P.Szylar (Kłodzko) 16:00 )