Porażka z Cisem. Pogoda wygrała z piłką.

Niestety ciężko oglądało się mecz Cisu z Interem. Padający co chwile deszcz i dość silny wiatr nie pozwolił na rozegranie ciekawego trzymającego w napięciu spotkania a szkoda. bo kibiców obu drużyn zebrało się sporo. Tak naprawde nie było w tym meczu akcji która zasługiwała by na miano 100%. Cis wykorzystał jeden błąd naszej obrony a wiatr nie pozwolił Interowi na skonstruowanie groźnej akcji. Było kilka strzałów z jednej jak i drugiej strony ale albo były niecelne albo nie mieli kłopotów z ich obroną bramkarze. W najbliższą niedziele mecz z Zamkiem Gorzanów w Ożarach o godzinie 16:00.

Wyniki 4 kolejki:

CIS Brzeźnica - INTER Ożary 1-0 (0-0)

M.Czerna 56'

ŚNIEŻNIK Domaszków - ORLĘTA Krosnowice 2-4(1-3)

samobój 28', A.Mikołajczyk 54' - A.Pławiak 7'-k,82', P.Podobiński 11', Kon.Matusik 12'

ZAMEK Gorzanów - KS Polanica Zdrój 2-2 ( 2-2)

D.Matusik 15', T.Marcinowski 21' - Sz.Domagała 18', K.Czopowik 28'

LKS Bierkowice- KRYSZTAŁ Stronie Śl. 1-1 (0-0)
Paweł Milewski 86'- B.Gumpert 57'

TĘCZA Ścinawka Dln.- ODRODZENIE Szalejów Dln. 3-2 (2-1)
K.Szwiec 31', T.Wojciaczyk 35', M.Krajewski 73'- O.Piotrowski 39', samobójcza 76'

WŁÓKNIARZ Kudowa Zdr.- ŁOMNICZANKA Stara Łomnica 2-2 (2-1)