Remis z LKS-em.

Niestety nie udało się odnieść naszej drużynie drugiej z rzędu wygranej. W niedzielne popołudnie Inter zremisował z LKS-em Bierkowice 1-1. Samo spotkanie było bardzo ciekawe, goście pokazali że nie przyjechali do Ożar tylko się bronić ale walczyć o całą pule. Pierwsza połowa dość wyrównana goście mieli kilka okazji ale za każdym razem kapitalnie bronił Piotrek Gembara. Inter nie pozostawał dłużny strzał Wojtka Gembary trafił w poprzeczke z kolei Adam Latosiewicz główką posłał piłke minimalnie obok bramki gości. Druga połowa to nieco lepsza gra naszej drużyny co przełożyło się na kilka oazji bramkowych. Wreszcie nadeszła 68 minuta. Inter przeprowadza akcje prawą stroną w pole karne dośrodkowuje Łukasz Wilczyński wprost na Damiana Bieńko który przewrotką trafia w poprzeczke na nasze szczęście najsprytniej w polu karnym zachował się Remek Markiel i strzałem głową daje nam prowadzenie. Niestety zaledwie cztery minuty później goście doprowadzają do wyrównania. Ostatnie 20 minut to wymiana ciosów w której jednak groźniejsi byli zawodnicy Interu. Niestety mimo jeszcze kilku okazji do zmiany rezultatu mecz kończy się wynikiem 1-1. Podsumowując sam mecz mógł się podobać tempo było bardzo dobre, do pełni szczęście zabrakło jedynie wygranej. Trzeba przyznać że goście przyjechali do Ożar z nastawieniem na wygraną. Za tydzień mecz w Brzeźnicy z miejscowym CIS-em o godzinie 16:00 już teraz wszystkich kibiców serdecznie ZAPRASZAM!.