Przełamanie złej passy. Zwycięstwo z Zamkiem!

Mecz z Zamkiem Gorzanów był niezwykle ważny dla naszej drużyny. Po dwóch meczach bez zwycięstwa (Bierkowice 1-1, Brzeźnica 0-1) trzeba było wreszcie się przełamać. Początek spotkania  wyraźnie dla naszej drużyny która atakowała stwarzała okazje jednak brakowało skuteczności. W 23 minucie zawodnicy z Gorzanowa po jednej z nielicznych akcji strzelają gola. Po tej bramce Inter ruszył do natarcia jednak nadal piłka nie chciała wpadać do bramki Zamka. W 36 minucie znów akcja Zamka i jest już niestety 0-2. Po zmianie stron było widać sporo ożywienia w zawodnikach Interu. Nadeszła 54 minuta piękne dośrodkowanie Wojtka Gembary wprost  na głowe Remka Markiela który nie miał problemów ze skierowaniem piłki do bramki. Po tym golu Inter ożywił się jeszcze bardziej. W 65 minucie rzut wolny z ok. 35 metrów wykonuje Łukasz Trybulec, decyduje się na strzał i piłka wpada wprost pod poprzeczke bramki gości, mamy więc remis 2-2 i sporo czasu do końca meczu. 6 minut później znów rzut wolny tym razem ze środka boiska, do piłki znów podchodzi Łukasz i tak samo jak wcześciej soczystym uderzeniem pod poprzeczke pokonuje bramkarza gości prowadzimy więc 3-2. Po tym golu goście zaczęli starać się prowadzić grę ale to nasi zawodnicy mieli lepsze okazje do podwyższenia wyniku. W 83 minucie faulowany w narożniku boiska jest Adam Latosiewicz który sam wykonuje rzut wolny i pokonuje bramkarza z Gorzanowa. Wynik 4-2 i trzy punkty dopisane do konta naszego zespołu.